Dostawa Towaru

KLIENTOM NASZEJ FIRMY ZAPEWNIAMY TERMINOWĄ I SOLIDNA DOSTAWĘ TOWARÓW

Do Państwa dyspozycji przedstawiamy różne opcje odbioru towarów zamówionych w naszym sklepie.


ODBIÓR OSOBISTY

Wybierając tę opcję należy skontaktować się z naszym konsultantem i poinformować o swoim wyborze. Istnieje możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu lub (w przypadku towarów pod zamówienie) magazynu producenta.


PRZESYŁKA KURIERSKA

Towar jest dostarczany przez profesjonalną firmę kurierską. Koszty transportu pokrywa kupujący, a jego wartość wyceniona jest przy składaniu zamówienia lub indywidualnie z konsultantem.


TRANSPORT WŁASNY

Dostawa może być realizowana przez środki transportowe firmy RAJMAN. Posiadamy własne zaplecze transportowe. W tej opcji koszt transportu wyceniany jest indywidualnie. Po złożeniu zamówienia informujemy o kosztach dostawy (mailowo bądź telefonicznie).


TRANSPORT ZLECONY

Po dokonaniu zakupu nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu kalkulacji kosztów transportu. Ten rodzaj spedycji zalecany jest przy transportach pełnosamochodowych. Zamówienie zostaje przekazane do realizacji wyłącznie wtedy, gdy kupujący zaakceptuje koszty przewozu. *Zamówienie zostaje przekazane do realizacji wyłącznie po zaakceptowaniu kosztów transportu. **Towar zostaje przekazany do wysyłki do 24h od czasu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, chyba, że ustalenia stanowią inaczej. Nie dotyczy towarów na zamówienie, których czas oczekiwania może się wydłużyć.


 

 

DARMOWA DOSTAWA TOWARU W PROMIENIU 10KM

 

mapa-dostawy